Emek Spor

Emekspor Canlı Destek

Kapıda Nakit Ödeme

Vereceğiniz 100 TL üzeri siparişlerde Türkiye'nin neresinde olursanız olun güvenle kapıda ödeme seçeneğimizi kullanabilirsiniz ve sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldığınız anda Sürat Kargo yetkilisine nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz. Bu uygulama için Sürat Kargo firması 7.5 YTL’lik bir ücret almaktadır. Bu ödeme seçeneğini seçmeniz halinde bu fark faturanıza yansıtılır. Kapınızda yalnızca fatura üzerindeki tutarı ödersiniz. 100 TL altındaki siparişlerinizde bu hizmetten faydalanamayacaksınız.

Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine, Sürat Kargo güvencesiyle teslim edilir ve kapıda nakit tahsilat yapılır. Almış olduğunuz ürünler hazırlandıktan  sonra iletişim ve teslimat bilgilerinizin kontrolü için müşteri hizmetlerimiz tarafından telefonla sizinle irtibata geçilecektir. Bunun için öncelikle sizden istenen tüm gerekli bilgileri eksiksiz ve güncel haliyle paylaşmanızı rica ederiz. Çünkü eksik bilgi veya ulaşılamayan müşterilerimizin siparişleri iptal edilecektir.

Not : Kapıda ödeme siparişleri ile verilen işlemlerde, gelen kargo yetkilisine ödeme işlemi yapılmadan ürün teslimatı gerçekleştirilememekte ve paket açılamamaktadır.